Je tomu už opravdu hodně dlouho, kdy jsem spadla ze schodů. Bylo to v obývacím pokoji. Sice ano, je pravda, že byl večer a já jsem byla nachlazená a také hodně unavená, takže třeba taky ten můj pád ze schodů v obývacím pokoji mohlo způsobit to, že jsem byla opravdu unavená, a ještě jsem byla v polospánku, protože to bylo večer a myslím si, že jsem šla až po půlnoci na toaletu, takže možná to mě také zmohlo. Že jsem navíc neměla tak rychle vstávat a měla jsem si odpočinout, jenomže touha po toaletě byla opravdu silnější, takže jsem vstala z postele a šla jsem, bohužel dost rozespalá, tak jsem nějak zaškobrtla o koberec a spadla jsem.

Dekorativní zábradlí.

A sice tam v obýváku dolů máme jenom tři schody, ale i tohle stačilo, abych měla naražené koleno a loket, takže jsem potom ani druhý den nešla do práce. Já totiž pracuji ve skladu, takže jsem si řekla, že bych tam spíše byla na obtíž, protože jsem kulhala a měla jsem opravdu tak bolavé koleno a loket, že jsem ani nemohla potom vstát ze země. Když tohle potom zjistil, můj partner tak uvažoval o zábradlí na schodiště. Když jsem za tohle dozvěděla, tak jsem byla opravdu hodně ráda, ale na druhou stranu mě opravdu hodně naštvalo, protože jsem zábradlí na schodiště do obývacího pokoje chtěla už před půl rokem a můj partner mi řekl, že by to byla zbytečná útrata peněz, že prý nejlepší by bylo, kdybychom třeba peníze investovali do něčeho jiného.

Bezpečnost je na prvním místě.

Potom, když partner viděl, že jsem měla úraz na schodišti, tak najednou obrátil. Sice jsem mu tohle ještě dvakrát vyčetla, že jsem zábradlí na schodiště chtěla už předtím, ale partner stále dokola opakoval, že si to neuvědomil a že se omlouvá. Navíc řekl, že zábradlí na schodiště bude velice praktické, až budeme mít děti. Já si myslím, že o tomhle měl přemýšlet už předtím. Protože si vezměte, kdybych třeba ze schodů spadla a udělala bych si nějaký větší úraz, zajímalo by mě, jak by se partner na tohle tvářil.