21. 7. 2018 0 Comments

Barvy, kam se jenom podíváte. Ano, i tak je možné charakterizovat produktovou řadu Schneider Electric, ve které najdete zásuvky, vypínače a mnohé další produkty. Elektroinstalační prvky s netradičními barevnými kombinacemi jsou skvělé nejenom do interiérů, jejichž majitelé si chtějí s designem místností vyhrát, ale také do kanceláří, které chtějí být vůči svým pracovníkům hravé. Je tedy zřejmé, že v této produktové řadě se nebudete nudit, ale vyberete opravdu zajímavé kousky zásuvek či vypínačů.
barevné kabely

Výběr, který se odlišuje

Právě tak je možné jednou větou charakterizovat to, čeho se snažila značka Schneider Electric dosáhnout. Když totiž nahlédnete do klasických sortimentů elektroinstalačních prvků, uvidíte tam samé nudné produkty, které mají vždy ty stejné barvy. Bílá, popřípadě šedá či podobné barevné kombinace jsou zkrátka nudné, a tak je lepší podívat se do sortimentu produktové řady Unica Color.
napájecí zdroj

To, co dělá tuto značku tak výjimečnou, jsou právě různé produktové řady. Díky tomu nemusíte mít obavu, že byste si v sortimentu nevybrali, byť jste jakkoli nároční. Je však dobré ještě před nákupem popřemýšlet, co byste vlastně mohli chtít a na základě toho si stanovit své požadavky. Uvidíte, že s předem ujasněnými požadavky se vám bude nakupovat mnohem pohodlněji a celkový nákup bude také rychlejší. Myslete ale na to, že pokud by se vám ani přes pečlivou přípravu nákup nepovedl, není důvod jakkoli zoufat, neboť Schneider Electric je ke svým zákazníkům velkorysý. Co to pro vás znamená? No přece skutečnost, že vám poradí odborníci, kteří zhodnotí, co by se do vašeho interiéru hodilo ze všeho nejvíc.

Nebojte se netradičních barev

Bydlení je hra, což platí o jakémkoliv jiném zařizování interiéru. Pokud navíc vsadíte na osvědčené produkty tohoto výrobce, a to i přes skutečnost, že budou netradiční barevné, neuděláte chybu.