Když vám klekne topení

Instalatéři mají na starosti kromě rozvodů vody i topení. Postarají se o to, že pokud vám v průběhu topné sezóny vypoví službu plynový kotel, zajistí jeho opravu či výměnu. Měli byste proto mít na instalatérský servis zjištěný kontakt, abyste se tím nezdržovali, pokud se vám podobná událost stane.

instalatérské rozvody

Může prasknout i radiátor

Prasklý radiátor v červenci vám způsobí možná trochu nepříjemností tím, že kapající či vytékající voda znečistí koberec, takže bude nutné jej podrobit čištění, ale v zásadě se nic horšího nestane. Vypustíte vodu ze systému a přivoláte instalatéry třeba za týden. Výměna vadného tělesa za nové proběhne zcela v poklidu. Pokud se však toto přihodí v lednu, budete nuceni událost řešit urychleně prostřednictvím havarijní služby Kanalizace instalatéři. Instalatéři ji udržují nonstop, což znamená, že je lze volat třeba o půlnoci.

mosazné ventily

Tyto závady jsou vždy důvodem k povolání profesionálů, protože nemůžete v mrazivém počasí ponechat závadu bez povšimnutí, během několika hodin vám může v místnosti teplota klesnout až třeba na deset stupňů Celsia a máte-li v bytě pokojové rostliny, malé děti, domácí zvířata a seniory, může to každého z nich ohrozit na životě.

Instalatéři řeší i další havarijní situace

Mít uložený telefon na instalatéry se vyplatí v každém případě, podobně jako máte v mobilu uložená telefonní čísla na zdravotnickou záchrannou službu, policii a hasiče. Může se vám totiž třeba o Vánocích ucpat odpad z toalety nebo z kuchyně nebo vám praskne vodovodní trubka, a bude nutné řešit tuto událost co nejdříve, třeba v sobotu, mimo běžnou pracovní dobu.

Nemusíte se zdráhat instalatéry volat i kvůli konzultaci ohledně nějaké havarijní situace, mohou vám po telefonu poradit, jak postupovat dál, a jak se vyhnout dalším nepříjemnostem. Solidní instalatérská firma vás nikdy neodmítne a budete pro ni zákazník, jako každý jiný.