Už vás nebaví, jak neustále musíte čekat dlouhé týdny na schůzky v bankách? Následně se dozvíte, že vám nějaké dokumenty ještě chybí a že je musíte dodat. Příští schůzka za měsíc nebo za dva týdny? Tomu se říká katastrofa. Zdlouhavé vyřizování nám jenom bere síly, které bychom mohli využít úplně jiným způsobem.

Pokud vás nebaví čekat měsíce na peníze, než vám banky vyřídí veškeré náležitosti a poskytnou úvěr, pak raději zvolte jinou strategii, například formou nebankovní společnosti.

české peníze

Nebankovní americká hypotéka je vhodná pro podnikatele. Jedná se o podnikatelský úvěr, který si mohou sjednávat podnikatelé a OSVČ. Do této kategorie spadají veškeré firmy a to malé i velké společnosti, živnostníci, řemeslníci, i drobní podnikatelé.

Vhodné pro firmy, malé i velké podnikatele a živnostníky

Chcete ručit nemovitostí a dostat za ní peníze v hodnotě až 70% z jejího odhadu? V tom případě je tento finanční produkt vaší nejlepší volbou. Doba splatnosti bude nastavena mezi jedním rokem splácení až po dobu 30 let splácení. Pokud zašlete fotografie, předem schválíme úvěr a to i do 24 hodin. Jednáme velice rychle a jsme vstřícní ke každému klientovi. Propagujeme individuální přístup a také se jím sami řídíme.

nákup domu

S penězi můžete financovat své podnikání. Cokoliv, co potřebujete pro účely podnikání, můžete financovat z těchto peněz. Jedná se například často o exekuce. Můžete splatit dluhy vašim dodavatelům, které u nich máte, uhradit nezaplacené faktury nebo nedoplatky na sociálním a zdravotním. Koupili jste drahé stroje, něco špatného se stalo a teď nemáte na jejich zaplacení? Tyto peníze můžete využít i tímto způsobem, na zaplacení čehokoliv, co se týká podnikání.

tužka k podpisu

  • Zajišťujeme také spotřebitelské úvěry – za velmi výhodných podmínek vám můžeme zprostředkovat spotřebitelský úvěr. Ten je pro každého, kdo si o něj požádá. Splatnost je zde až 30 let. Získáte až 70% z odhadu nemovitosti. Tolerance záznamů a nízkých příjmů.