Bedny na moje jablka a hrušky

Bedny na moje jablka a hrušky

Vždycky jsem dbala na zdravou výživu. Ale u nás v rodině to nikdy nešlo moc dobře, protože zbytek rodiny se o zdravou výživu vůbec nezajímal. Takže pro mě taky bylo velice obtížné dodržovat zdravá pravidla výživy, protože mě vždycky lákala ta jejich jídla. Co třeba knedlo-vepřo-zelo anebo svíčková omáčka? Myslím si, že to jsou velice oblíbená jídla všech Čechů a možná i dalších cizinců. A mám ráda sice moc českou kuchyni, ale na ní mi opravdu hodně vadí zase to, že je většinou nezdravá a většinou tučná a taky strašně přeslazená. Já jsem se naučila jíst už méně sladké.

Bedny na ovoce mám doma hned tři.

A když už mám velice chuť na sladké jídlo, dopřeji si jahody anebo jablka. Proto mám doma většinou zásobené jablky, protože jablka jím opravdu každý den. Denně sním někdy i třeba dvě anebo tři jablka. A jsem totiž hodně na sladké, takže si to kompenzuji tím, že místo čokolády jím ovoce. Miluji taky jahody a borůvky, které mám doma na zahradě. Proto jsem taky ocenila, že existují bedny na ovoce. Bedny na ovoce koupíte na různých webových stránkách, jako například schoellerallibert.com, kde najdete kvalitní bedny na ovoce z odolného materiálu. Nemusíte se bát, že by vám třeba domů přišel nějaký šmejd, který se po jednom nebo po dvou použití nějak rozbije.

Jablka mám moc ráda.

Taky se nemusíte bát, že by se vaše ovoce v těchto bednách nějak zkazilo anebo o sebe se omlátilo. Samozřejmě, že nesmíte s bednou plnou ovoce házet nebo je někde nechávat přímo na slunci. Utržené ovoce už samozřejmě nesmí ležet dlouho na slunci, aby se nezkazilo. A taky musíte skvěle zacházet s ovocem, které máte už v bedně, aby nedošlo ke hnití. Nejlépe ovoce v bedně uchovávejte ve sklepě, kde není moc světla ale ani vedro, protože čím větší vedro je, tak tím méně ovoce vydrží. A co chceme? Abychom přece jedli zdravě a měli ovoce v pořádku, hlavně dejte na to, aby bedny na ovoce byly vždycky čisté a v kondici.

About devene