http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/nejbohatsi-zena-sveta-zemrela-hodnota-jejiho-majetku-se-blizila-bilionu-1337740 New Roman,Times,serif;“>Máte rádi psy? A zrovna nějakého sháníte?
Naprostá většina domácností má psa. Psi nás provází po celá staletí, a patří mezi nejoblíbenější zvířata, která si domů pořizujeme. Existuje obrovské množství psích plemen, ze kterých si můžeme svého psího kamaráda vybrat. Ne každé plemeno je ovšem vhodné do každé rodiny. Při výběru psa je velmi důležité vybírat podle několika kritérií.

dospělá akita

Pokud si budete vybírat pejska, ke potřeba zohlednit

  • Druh bydlení a úpravu pozemku
  • Jak často bude pes doma sám
  • Kdo ve vaší domácnosti žije (zejména děti)
  • Kolik času se můžete psovi aktivně věnovat
  • Zda chcete založit chovnou stanici či jezdit na výstavy
  • Druh ubytování – zda bude venku či doma
  • Povahu – budete ho cvičit nebo ne
  • Velikost – někdo zvládne velkého psa, někdo ne

Máme chovnou stanici, která se zabývá chovem plemene akita inu. Jde o velmi přátelského psa, který ale dokáže svoji rodinu ochránit. Je velmi čistotná, a nepotřebuje zase tolik pohybu, jako jiní psi jejího vzrůstu. I když má huňatou srst, bude pro vás možná překvapením, že je samočistící. Akita má spoustu výhod, a je ideálním kamarádem do rodiny s dětmi, protože je hravá a děti má ráda. Zároveň je velmi učenlivá, takže pokud ji budete učit povely, osvojí si je celkem rychle.

štěně akity

V naší chovatelské stanici chováme pouze japonskou linii, a pravidelně se účastníme výstav. Všechny naše fenky i psi mají 100% zdravotní stav, a můžete od nich očekávat jen zdravé jedince. V současné době máme štěňata akita inu na prodej, a to tři krásné fenky. Vždycky umisťujeme fotky a popis na náš web, včetně všech ostatních informací. Jsme světoznámá stanice, která dosáhla mnoha úspěchů, a to i těch mezinárodních. To, že jsme vynikající stanice, dokazuje řada certifikátů, které si můžete taktéž prohlédnout. Naše štěňata vždy mizí velmi rychle, protože naše stanice zaručuje kvalitu a láskyplnou péči. Když akita, tak od nás.