Svatba je pro mnoho žen splněný sen. Okamžikem žádostí o ruku zpravidla začínají přípravy, které mohou zabrat klidně i několik měsíců. Velmi důležitou položkou ve svatebních přípravách jsou svatební šaty. Jejich shánění a výběr může zabrat nejvíc času, protože může být velmi těžké sehnat kvalitní salon, kde poskytují profesionální služby, a kde je velký výběr. Každá nevěsta je jiná, a správný salon má velký počet šatů, aby si mohla vybrat každá.

svatební šaty

Naše půjčovna svatebních šatů v Praze je zavedený salon, kde najdete společenské, plesové a svatební šaty. Náš tým se skládá z pravidelně skolených asistentek a švadlen, které jsou vždy připraveny být vám oporou a pomocnou rukou při výběru nejdůležitějších šatů v životě. Co od nás můžete očekávat a co u nás najdete?

Víme, že plánování svatby může být běh na dlouhou trať, a proto se snažme nevěstám maximálně pomáhat. Pokud nemáte žádnou jasnou představu, určitě společně najdeme takové šaty, které budou lichotit vaší postavě i rozpočtu. V salonu máme desítky šatů, a na své si přijde každá nevěsta. Nejsme jen prodejci, záleží nám na tom, aby všechny nevěsty, které k nám přijdou, našly co hledají.

  • Okázalé šaty s dlouhou vlečkou
  • Krajkové šaty
  • Šaty s korzetem i bez něj
  • Barevné šaty
  • Jednoduché šaty
  • Boho styl
  • Jedinečné a velmi originální šaty

bílé šaty

Jsme salon, kde umíme poradit. Nevnucujeme každý kousek, ale snažíme se najít takové šaty, které nevěstě padnou. Může se stát, že šaty nepadnou jak by měly. Pro tyto případy je zde přítomná ? švadlena, která šaty upraví přímo na vaší postavě a podle toho je například zkrátí. Společně najdeme šaty, ve kterých se budete chtít vdávat.

Šaty je potřeba začít řešit co nejdříve, protože než najdete ty pravé, může to chvíli trvat. Není ničím výjimečným, že nevěsty absolvují i několik zkoušek. Začněte je hledat co nejdříve, a vsaďte na jistotu – na náš salon.