Útulný byt

Útulný byt

Patříte k těm, kdo si rádi vyzdobují své domovy dle momentálního ročního období, podle toho jestli se blíží Vánoce, Velikonoce nebo třeba Halloween? Tak to byste určitě měli nakouknout na internetové stránky Florservis. Jestli je něco univerzálního, co můžete využít na Vánoce i Velikonoce a dokonce i na Svátek zesnulých, jsou to pěnové věnce. Dají se ozdobit tolika způsoby, že by jeden článek nestačil. Dají se totiž jak ozdobit chvojím, tak i květy, dají se obháčkovat, dají se obalit látkami, jutou a je jen na vaší fantazii, co vymyslíte. Obdobně jsou na tom proutěné dekorace, protože proutí je přírodní materiál, který se dá použít jak na velikonoční dekorace, tak na vánoční a vždy bude vypadat přirozeně a esteticky. Jsou ale i dekorace, které jsou tak specifické, že se hodí jen na určitý druh výzdoby a to například křepelčí vajíčka cena. Ty pochopitelně patří k Velikonocům.

velikonoce

Pokud chcete, aby váš domov působil útulně, měli byste si do něj dát sezónní dekorace. Stačí se za okna dát truhlík, do kterého dáte pár dekorací, na jaře zasazené do zelené trávy, na zimu do chvojí, a hned bude váš domov vypadat příjemněji a slavnostněji.

velikonoce

Projít se přírodou a donést si domů pár větviček, šišek, šípků, nebo travin, které se dají usušit, měli byste věnovat čas tomu, aby z toho vytvořili dekoraci, která ozdobí vaše dveře nebo okna. Stačí koupit základ, jako jsou polystyrenové věnce nebo proutěné, zapíchat do nich vlastnoručně usušené přírodní materiály a během chvilky si vlastnoručně vyrobíte velice jednoduché a přitom krásné dekorace, které do vašeho bytu přinesou atmosféru a náladu, jak vánoční tak velikonoční. Ideální je zapojit do práce také děti, jejichž kreativita vás jistě příjemně překvapí.

Byt či domek, ve kterém není žádná přírodní dekorace je jen příbytek, ale ke kvalitnímu bydlení patří i dekorace, které byt zútulní.

About devene