Víte, jaká látka v naší stravě má zásadní vliv na stav našeho těla s přibývajícím věkem? Je to kolagen. Většina lidí bere nějaké potravinové doplňky, ale zapomínají na jeden velmi důležitý. Ten, díky kterému budou vypadat o nějaký ten rok mladší. Zajímá vás, jaké má kolagen účinky? Je jich hned několik, a všechny vás nejspíš pořádně překvapí.

  • Zvyšuje kvalitu nehtů a vlasů
  • Zvyšuje elasticitu kůže
  • Eliminuje riziko osteoporózy

kolagenové tablety

Kolagen sice přijímáme v potravě, ale není ho zdaleka tolik, kolik bychom ho potřebovali přijmout. Právě proto je k dostání ve formě potravinových doplňků. V poslední době najdete kolagen omažu u každé celebrity, a tak je těžké uvěřit tomu, že splní co slíbí. Jeden z nejlepších kolagenů je Orca collagen. Vyrábí se z mořských ryb, takže je čistý a obsahuje velké množství aktivní látky. Výsledkem jeho zpracování je prášek, který se spíchává s vodou a pije se podle potřeby. Kolik budete potřebovat denně kolagenu? Někomu stačí jeden sáček, někdo potřebuje dva. Na tuto otázku neexistuje obecná a jednoznačná odpověď.

vrásky v pokožce

Chcete mít zdravé klouby i ve stáří a chcete prostě vypadat mladší? Otázku vzhledu řeší více ženy, ale kolagen je doporučený nejen jim – měli by jej pít i muži. Vaše klouby vám za pár let poděkují, že jste na ně mysleli. Nebudete riskovat, že vás budou trávit problémy s klouby, což je v pozdějším věku zcela běžné. Neřešte jen svůj vzhled, ale především svoje zdraví. Doplňujte pravidelně kolagen, který má svoje účinky podložené klinickými studiemi. Najdete je na našem webu, kde si můžete přejít i jeho jednotlivé složky a celkové působení na lidský organismus. Nejde jen o samotný kolagen – Orca v sobě má i vitamíny a kyslíku hyaluronovou, která účinně bojuje s vráskami a povislou pokožkou. S Orca collagen můžete jen získat – začněte ho užívat co nejdřív a sledujte výsledky.