Doplňky patří neodmyslitelně ke každému dennímu outfitu. Je potřeba je řádně vybírat, aby krásně zapadaly do celého konceptu. A jaké jsou ty nejžádanější? Existuje mnoho doplňků, kterými je možné si vyšperkovat celý outfit. Ať už se jedná o oblečení do práce, na schůzku nebo třeba jen do města nebo na kafe s kamarádkou. Jaké jsou ty, které momentálně vládnou módním průmyslem a vracejí se v různých vlnách zpět na módní mola. 

Barety

Barety se opět vrací na své výsluní a patří mezi opět velmi často se objevující se doplňky. Je pravda, že se nehodí úplně ke každému outfitu, ale třeba na večeři do dobré restaurace budete vypadat skvěle. A pokud baret má ještě takovou třešničku v podobě síťky budete za hvězdu.

kabelka

Fialová kabelka

Ano, fialová je momentálně barva, která ovládá módní mola. Proto i doplňky jsou v tomto tonu. Pokud tedy své oblečení obohatíte o malou fialovou kabelku, nic tím nezkazíte. 

Široký pásek

Pásku, kam se podíváš. Ano, pásky patřily, patří a vždy budou patřit do módních doplňků, které budou stále in. Momentálně to jsou široké pásky, které si můžete vzít k šatům, oversize mikinám a nebo třeba k džínů,.- Proto se hodí na všechny příležitosti. Stačí vybírat klasické, elastické nebo třeba látkové. Meze se nekladou. Díky pásku krásně vytvoříte siluetu přesýpacích hodin, kde se nádherně zdůrazní Váš pas.

perly

Náušnice ve tvaru kruhu

Kruhy, kruhy a zase kruhy. Zlaté kruhy jsou opět in. A čím větší tím samozřejmě lepší. Jedná se o skvělý nadčasový doplněk, který se vyznačuje nadčasovým designem. 

Perly

Perlové doplňky můžete vybírat jak do uší, prsteny nebo třeba řetízky. Hodí se více k ležérnímu oblečení a dokážou krásně ozvláštnit celkový dojem. Ať už si vyberete jakýkoliv doplněk, vždy určitě budete vypadat skvostně a nejeden muž se za Vámi otočí. Samozřejmě je důležité vybírat doplňky střídmě. Protože málo je někdy více.