Tepláky považujeme za velmi pohodlné a převážně domácí oblečení. Ale tepláky se určitě nemusíte bát obléknout i do města nebo na procházku. 

Naučte se nosit tepláky a správně je kombinovat 

Asi není nikdo, kdo by doma neměl tepláky. Ovšem většina lidí považuje tepláky jen za oblečení, které se hodí domů k televizi nebo maximálně do lesa či na zahradu. V teplácích se nemusíte schovávat a nemusíte s nimi chodit jen tam, kde vás moc lidí neuvidí. Naopak i tepláky mohou vypadat velice stylově, mohou povznést váš outfit a dají se skvěle kombinovat s nejrůznějšími kousky z šatníku. Jen je třeba dobře vybírat nejen tepláky ale i to, s čím  je budete kombinovat. Naučte se tyhle základy a v pohodlných teplácích můžete v klidu vyrazit do ulic města. 

outfit s tepláky

Proč právě tepláky? 

Tepláky jsou pohodlné a to jim nikdo neodpáře. Právě proto s oblibou tepláky nosíme doma, jenže i jinde se přece chceme cítit pohodlně. Pokud vás nošení tepláků láká, můžete si být jistí, že s nimi můžete vyrazit třeba na nákupy, do města na oběd či na procházku. Je jedno, zda preferujete volnější střihy nebo máte raději tepláky upnuté. Co je důležitější, je rozhodně to, k čemu si tepláky obléknete a vezte, že dnes si můžete dovolit téměř cokoliv. A jestliže si nejste jisti výběrem, vsaďte na teplákové soupravy. Ty přece také nejsou určeny jen dětem na hřiště. 

šedé tepláky

Co s tepláky vypadá dobře? 

K teplákům můžete nosit například topy, klidně i ty kratší, ale i trička a nejen sportovní. Oblečte k nim i košili nebo elegantnější halenku, tuniku nebo volnější svetřík. Tepláky si také velmi budou rozumět s džínovou bundou a obyčejnými plátěnými teniskami, můžete klidně kombinovat i dvě nebo tři barvy dohromady. Jestliže máte rádi volnější tepláky, je lepší volit ne tolik nápadný a volný vršek, ale například volnější kostkovaná košile, zastrčená do volnější jednobarevných tepláků, vytvoří velmi zajímavý a mladistvý kontrast. 

Co se týče doplňků, je lepší vybírat menší batůžky či ledvinky raději, než klasickou elegantní kabelku. Určitě se ale nebojte náušnic, náramků a vlasových výraznějších doplňků. Základem každého zvoleného modelu s tepláky by ale měla být pohodlnost a praktická ležérnost. Takový styl si jistě oblíbíte.