Vždycky mě zajímala grafika anebo různé grafické vzory, které jsem mohla ještě dále upravovat. A pro to nebylo zvláštní, když jsem už v deseti letech chodila do grafického kurzu. A opravdu mě to hodně bavilo a já jsem si řekla, že život s počítačem pro mě bude úplně ideální. Opravdu mě bavilo dělat všechno na počítači. Taky proto pro mě bylo úplně vhodné a taky mě moc bavilo, když jsme měli domácí online výuku. Vydržela jsem u toho opravdu dlouho. Mojí mamince se to samozřejmě nelíbilo. Protože mi říkala, že dlouhým zíráním do počítače si ničím oči a taky mě budou bolet záda.

Web nemá být nudný.

Jenomže já jsem si to nenechala vymluvit. Můj sen byl, abych mohla pracovat v grafickém studiu, protože grafické studio ve Žďáru nad Sázavou bylo vynikající tím, že tam mohli pracovat nejenom lidé, co tam už jsou, ale taky ti, kteří teprve studují grafiku. A to je podle mě velmi praktické. A tohle byl právě můj sen. Tak si řekla, že čím dříve budu umět s počítačem výborně zacházet, tak tím lépe. Vždyť přeci už malé děti umí na počítači. Já jsem se to naučila sice později, ale chci to zase umět velmi kvalitně. Proto chodím do dvou grafických kurzů.

Sociální média jsou oblíbená.

A až dodělám školu, která se zabývá grafikou, tak budu doufat, že mě vezmu do práce, které je jako grafické studio ve Žďáru nad Sázavou. Navíc město Žďár nad Sázavou mám ráda, protože tam narodila moje babička. Takže si říkám, že kdybych pracovala v grafickém studiu ve Žďáru nad Sázavou, tak to bude výhra jako v loterii. A vás zajímají počítače nebo různá grafika? Víte, počítač není jenom o hrách, jak si mnozí lidé myslí. Vždycky si o mě všichni mysleli, že si hraji jenom hry na počítači. Jenže už nikdo neviděl tu druhou stranu, že jsme tam taky pracovala. taky jsme tam dělala různé grafické vzory a upravovala různá loga, když si to nějaký zákazník přál.