Důležitá technika

Důležitá technika

Víte vůbec, co je to informační technologie? Když jsem se takhle ptala různě nějakých lidí, tak vůbec nevěděli, co si pod informační technologií mají představit. Někdo mi řekl, že to má něco společného například se školou anebo s obchodem. Sice ano, je to velice blízké přirovnání, ale není to úplně ono. Kdybych vám měla říct, co to je informační technologie, tak to je znalost na počítači. Já sama jsem totiž chtěla umět informační technologií skvěle. A sice se nedokonale, protože vím, že na to nemám schopnosti, abych informační technologie chápala úplně dokonalé. Jednou jsem to zkoušela a dopadlo to opravdu katastrofálně. Pořídila jsem si dvě knihy, které slibují, že mě naučí zacházet s wordem a s excelem a celkově s počítačem. Byla to informační technologie a taky informatika, která mě měla naučit opravdu s perfektní základy na počítači.

Na počítači se taky online učím.

Bohužel se ale stalo to, se naučila pouze to, co už jsem dávno u měla. Co jsem se už naučila na základní škole. Takže jsem z toho byla velice nešťastná. Tak jsem si koupila o dva stupně složitější informační technologií v podobě knihy. A tato kniha bohužel na mě ale bylo zase až moc složitá, kde po mně chtěli nějaké vektory anebo úpravu obrázků.

Bez počítače se neobejdu.

Tohle na mě bohužel nebylo, takže jsem knihu prodala a bohužel jsem ji ale neprodala za tu cenu, tak kterou jsem jí koupila, takže jsem musela dát slevu dvacet pět procent dolů. A i tak jsem to velice stěží prodala. Byla jsem naštvaná. Takže jsem se přihlásila raději do nějakého počítačového kurzu, který trvá půl roku. Sice něco málo jsem se tam naučil, ale nebyla jsem úplně spokojená. Uvidím, jaký kurz bude příští rok, protože se chystají další dva kurzy na počítači. Uvidím, třeba se tam přihlásím a budu už umět něco více. A vy jste už zkoušeli nějaký počítačový kurz, abyste lépe pochopili práci na počítači a podobně? 

About devene