Práce s IT

Práce s IT

Informační technologie byla vždycky něco, co mě. A opravdu hodně mě IT zajímá a taky baví. Když se do toho pustíte naplno, tak vás to bude hodně bavit, jen to zkuste a uvidíte sami. Opravdu jsem si nedokázala představit, že bych nějaký den byla bez telefonu anebo počítače. Taky jsem ráda pracovala s Excelem a taky s dalšími počítačovými tabulkami, které jsem taky samozřejmě potřebovala ke své práci. Sjednávala jsem s klienty různé půjčky a taky hypotéky, takže jsem samozřejmě velice často pracovala s počítačem. Taky jsem k tomu používala mobilní telefon, když jsem se s klienty velice často musela spojovat telefonicky. Telefonické spojování s klienty je velice jednoduché a je to rychlejší. A když jsem dneska zkoušela psát různé emaily, tak to někdy dopadlo tak, že si to klienti ani vůbec nepřečetli anebo si to přečetli až později.

Mnoho pracuje online.

A jenomže já jsem třeba potřebovala vždycky odpověď nebo názor klienta ihned, takže jsem raději zavolala. Sice informační technologie je skvělá, že i email anebo další zpráva je u klienta opravdu velice rychle, během pár vteřin. Ale i tak je opravdu lepší, když někdo někomu zavolá. A taky když někomu zavoláte, tak máte jistotu, že o tom bude vědět co nejdříve.

Práce s IT je moc důležitá.

Protože i když telefon nezvedne, tak mu právě přijde upozorňovací sms zpráva, že mu někdo volal nebo se mu tam na displeji ukáže zmeškaný hovor od vás. Mně se tohle líbí a je to opravdu skvělý nápad. A to já, vždycky si vzpomínám na ty doby, kde já jsem vůbec nebrala mobilní telefony kvůli práci. Takže jsem potom po práci si přečetla, že jsem na mobilním telefonu měla třeba deset zmeškaných hovorů. To pak byla práce všechno obvolat zpátky. Díky informační technologie využívám tedy taky různé aplikace, jak se spojit s klienty. A jak vy využíváte jiné informační technologie? Nebo jenom využíváte počítačové základy.

About devene