Mnoho lidí si myslí, že když si koupí bazén, je po všech starostech a tím končí veškerá práce. Ovšem koupí bazénu všechna práce teprve začíná a není radno jí podceňovat. Bazén potřebuje péči během celého léta a každý, kdo bazén má, by mě dal určitě z pravdu. Ovšem, než samotný bazén koupíte, tak se přesvědčte, že máte bazénovou hadici a máte to čím napustit. Hadice je potřeba nejen při napuštění, ale také musíte během sezóny dopouštět vodu a jen těžko byste jí nosili v kýblech.

Bazénové hadice

Bazénové hadice jsou potřeba během celého roku a neslouží pouze pro napuštění bazénu, ale mají univerzální využití. Hadice se dají pořídit v různých délkách a je jen na Vás, jakou zvolíte. Vždy je dobré si zvolit, kde bazén bude stát a změřit si délku k bazénu. Jakmile budete vědět, jak daleko máte k bazénu od přípojky na vodu, tak můžete začít vybírat hadici samotnou. Při výběru vybírejte však takovou hadici, která bude o něco delší, než je vzdálenost bazénu. Nikdy totiž nevíte, jak daleko budete muset vodu tahat, či jestli neposunete bazén dál. Je tak dobré mít nějakou rezervu, díky které nebudete muset koupit zahradní hadici novou.

Bazénové hadice

Hadice se dále vyrábějí v různých barvách a mají různý průměr průtoku. Otázkou pak je, jaký průměr byste potřebovali a jak moc rychle chcete svůj bazén napustit. Na stránkách Chlorito však nekoupíte pouze zahradní hadice, ale můžete nakoupit i další příslušenství k bazénu, či vířivce. Tudíž je dobré udělat větší nákup, abyste měli všechno příslušenství doma než dokupovat jednu věc po druhé. Můžete tak nakoupit chemii do bazénu, či náhradní filtry. Tyto dvě věci budete tak, či onak během let potřebovat a vyplatí se je koupit už nyní. Bazénová hadice je velmi důležitá a slouží jak k napuštění bazénu, tak k zalévání celé zahrady. Nešetřete tak každou korunu a kupte si kvalitní hadici, která Vám vydrží roky.