Když jsem se přestěhovala do nového domu, tak jsem chtěla, abych měla krásně zařízený interiér. Řekla jsem si, že budu mít všechno dokonalé, protože jsem totiž perfekcionista. Když mě něco nejde, tak se mi to nelíbí anebo to ke mně nepasuje, tak jsem z toho taková celá nervózní a jsem naštvaná. Proto jsem si řekla, že až budu mít své bydlení, tak to všechno vypiluji a dám k dokonalosti. A tak jsem se samozřejmě snažila. Chtěla jsem své cíle dodržet a taky splnit. A tak jsem si řekla, že bych si taky najala raději nějakého bytového o architekta. Protože mně to vůbec nevadí, že to stojí nějaké peníze. A víte, co mi můj bytový architekt řekl? No, docela mě to zaskočilo.

Zásuvek mám doma mnoho.

Že nejlepší by bylo, kdybych si do ložnice dala vysouvací zásuvky. A abych pravdu řekla, tak jsem vůbec nevěděla, co to znamená vysouvací zásuvky. Později jsem se dozvěděla, že je to dobré pod postel. Jsou to takové jakoby šuplíky, už víte, co myslím? Vysouvací zásuvky jsou takové, že jsi do toho dáte nějaké věci, které momentálně zrovna nepotřebujete.

Zásuvek a skříní není nikdy dost.

Takže já bych to popsala tak, že vysouvací zásuvky jsou takové, že do nich odkládáte věci. Takže vám potom nikde nezavazí anebo nejsou ihned na očích. Takže třeba například smeták a další podobné věci můžete dát do vysouvací zásuvky. Já si myslím že každé vysouvací zásuvky jsou úplně praktické a já jsem ráda, že mi můj bytový architekt doporučil. Mám celkem čtyři. Máme z každé strany postele dvě. A musím říct, že nic lepšího bych sama asi vážně nevymyslela. Do vysouvacích zásuvek si dávám taky knihy a všechny učebnice, takže mám taky přehled, kde, co mám. Hodně se mi totiž stává, že ani nevím, kam si své věci dávám. Jsme hodně zapomnětlivá, takže se mi vysouvací zásuvky https://www.sten-skrine.cz/vysouvaci-zasuvky hodí více než dost. A vy máte taky tyto zásuvky nebo dáváte přednost nějakým jiným typům zásuvek?