Muži, kteří si vybírají dívku pro úkon erotických masáží, se zpravidla řídí svým zrakem. Někteří si však dobře uvědomují, že velmi důležitá pro pocit blaha, uvolnění a rozkoše je i přirozená vůně jemného dívčího potu.

Ženský pot přitahuje mnoho mužů, pochopitelně s ohledem na základní hygienické návyky. Jistě se tu nemusíme zmiňovat o tom, že pot rozkládají bakterie, a že je tu jistá hranice, kdy již přestává být čichový vjem pro muže atraktivním. V každém případě je přirozená vůně ženské pokožky jistou informací, která mužskému pokolení předkládá, zda je partnerka vhodná k reprodukci potomstva. Je-li její genová výbava co nejvíce odlišná, je pak téměř vyloučeno, že spolu partneři zplodí defektní potomky, jak tomu bývá např. v případě incestu.

krásná bosonohá dívka

Pokud se domníváte, že muži, kteří milují vůni ženského potu, že jsou podivní a úchylní, je tomu právě naopak, jde o přirozenou přírodní selekci v případě sexuálního aktu. Fetišistou lze označit pouze muže, který za objekt své touhy považuje výhradně samotný fetiš, k němuž s oblibou čichá (kalhotky, tílko, podprsenku, punčochy), aniž by jej zajímala ta, která jej obléká.

ženské nohy

V současném světě se stále mnoho lidí domnívá, že kladný vztah k ženským chodidlům je projev fetišismu, ale jak vidíte, vůbec to tak nemusí být. To bychom mohli za fetišistu považovat každého, komu se líbí ženská ňadra, vagína a dokonce i obličej. Nepokládejte tedy footjob https://mataharisalon.cz/cs/foot-job za něco špatného či „ujetého“, je to přirozená součást erotického vzrušení, a stejně tak se to týká vůně ženských chodidel. Mnoho mužů z jejich pachové stopy vyčte, zda je pro něj protějšek přitažlivý, jak se stravuje, zda netrpí nějakou závažnou chorobou nebo psychickými problémy. Naše podvědomí dokáže z potu vyčíst mnoho informací a někdy je spíše na závadu, pokud to přeháníme s parfémy, které mohou čichové buňky dokonale zmást.