Každá žena chce být krásná. Dokonce už od útlého dětství. Malé holčičky se strojí do šatů a hrají si na princezny, vybírají si oblečení do školky, parádí se maminčinými šperky. Jen co vstoupí do základní školy, zkouší si lakovat nehty, někdy dokonce přemluví maminku, aby jim barvila vlasy. Prostě veliké parádnice. Chtějí se líbit. V dospívání se často konkretizují. Prostě jedné osobě, nebo skupině se chtějí líbit co nejvíce. Tou osobou většinou bývá nějaký spolužák, nebo vrstevník z bydliště, popřípadě chce dívka vzbudit zájem rovnou více chlapců. Ne všechny dívky mají ovšem stejnou pozici v poli námi lidmi uznávané krásy. Ačkoliv se říká, že všichni mladí jsou krásní, už pro to jejich mládí, je to pouze očima starších. Sami mladí jsou k sobě mnohem kritičtější. Zatímco Eliška může sníst, co ji napadne a nepřibere, pleť má jako broskev, veliké oči a krásně vykrojená ústa, Markétě příroda nadělila robustní postavu, problematickou pleť a nenápadný obličej.

řasenka

Zatímco Eliška má téměř bez práce, Markéta se trápí dietami, cvičí, utrácí za vhodnou čistící kosmetiku a neustále se snaží vylepšit své líčení. Inu, příroda je nespravedlivá. Markéta má navíc oční vadu, nosí brýle a oči má tak citlivé, že nesnesou žádnou běžnou dekorativní kosmetiku. Přitom Markétiny oči by za těmi brýlemi opravdu zasloužily zvýraznit. Prodloužit a zahustit řasy.

řasenka

Nyní se ale objevil naprosto přírodní kosmetický zázrak. Jedná se o naprosto přírodní kosmetiku, která zaručeně nijak nedráždí http://sport.idnes.cz/sakala-chce-skakat-nepretrzite-24-hodin-dxh-/sporty.aspx%3Fc%3DA000711161515sporty_bra Přírodní řasenka pro citlivé oči od PHB Ethical Beauty All in one má veganské složení, vydrží celý den, aniž by se rozmazávala. Dokáže řasy prodloužit i zahustit. Navíc řasy ještě vyživuje a posiluje. Naprosto unikátní přírodní kosmetika, která jistě uspokojí i ty, kteří nepřetržitě bojují s podrážděním očí. Řasenka je balena ekologicky. Papírová krabička i hliníková lahvička se recyklují.